Kuchary - Logo

Odwiedź nas!

Wszyscy członkowie Sangi mogą korzystać z ośrodka zawsze kiedy mają ochotę i wolny czas. Szczególna atmosfera tego miejsca jest odczuwalna przez wszystkich. Są tu doskonale warunki do medytacji. Można też po prostu spędzać z nami wolny czas, korzystając z pięknych plenerów i cieszyć się wzajemnym kontaktem. Zanim przyjedziesz prosimy jednak abyś zadbał(a) o następujące rzeczy:

  1. Powiadom nas o Twojej wizycie telefonicznie lub emailem: kuchary@buddyzm.pl
  2. Zabierz ze sobą śpiwór, obuwie domowe i inne rzeczy osobiste.
  3. Nie zabieraj swoich zwierząt ani jedzenia. Przygotowujemy wspólnie posiłki dla wszystkich mieszkańców i gości.
Informacja dla rodziców z dziećmi

Naszym celem jest stworzenie w Kucharach optymalnych warunkow do medytacji a nasza główna odpowiedzialność to ochrona przed różnymi zakłóceniami wszystkich tych, którzy przyjeżdżają do nas by realizować swój indywidualny program.

Ponieważ medytujemy, mieszkamy, śpimy i gotujemy pod jednym dachem, obecność rodzin z ich aktywnymi i czasem hałaśliwymi dziećmi potrafi zdominować cała publiczną przestrzeń dworu. Dlatego też, dopóki nie powstanie oddzielna, specjalna infrastruktura (patrz prezentacja), na pobyt z noclegiem możemy przyjąć jedną rodzinę.

Przyjedź własną przyczepą kempingową

Sprawdzoną opcją na dłuższe pobyty rodzin z dziećmi (i nie tylko) jest przyjazd własną przyczepą kempingową.

Koszty

Pobyt w ośrodku (poza odosobnieniem) związany jest z włączeniem się do prac domowych.

Jogini z Żelaza - 10 zł za dzień (kim są Jogini z Żelaza? ») Pozostali członkowie Sangi - 20 zł za dzień Posiłki - 10 zł za każdy posiłek (śniadanie, obiad i kolację).

Chcesz przyjechać na dłużej?

Jeśli chcesz pomieszkać w Kucharach, spędzić więcej czasu na medytacji i popracować dla Ośrodka, skontaktuj się z nami. Koszt dłuższych pobytów może zostać zmniejszony.

Przyjeżdżasz na odosobnienie?

Koniecznie zajrzyj na stronę ODOSOBNIENIA oraz sprawdź dostępność pokoi i zarejestruj się tutaj »