Kuchary - Logo

Zostań Joginem z Żelaza

Jogini z Żelaza to grupa ludzi, którzy tworzą bezpośrednią Sangę ośrodka w Kucharach. Rozumieją oni, że ośrodki odosobnieniowe nie mają naturalnej, licznej Sangi, a podobnie jak ośrodki miejskie, potrzebują wsparcia przez cały rok.

Jest to tak samo proste jak wspomaganie Twojego lokalnego ośrodka miejskiego. Możesz regularnie wspierać finansowo funkcjonowanie i rozwój Kuchar poprzez uiszczanie comiesięcznych składek członkowskich. Korzyści? Zajrzyj na stronę JOGIN Z ŻELAZA!

Przyjedź na kurs

Regularnie organizujemy kursy medytacyjne i grupowe odosobnienia. Zajrzyj na WYDARZENIA, zarejestruj się i przyjedź!

Chcesz przyjechać na dłużej?

Jeśli chcesz pomieszkać w Kucharach, spędzić więcej czasu na medytacji i popracować dla Ośrodka, skontaktuj się z nami. Koszt dłuższych pobytów może zostać zmniejszony.

Jeśli chcesz przyjechać na odosobnienie, zajrzyj na stronę ODOSOBNIENIA oraz sprawdź dostępność pokoi i zarejestruj się tutaj »

Przyjedź po prostu popracować

Tak duży ośrodek jak Kuchary wymaga systematycznej i praktycznie codziennej pracy z przestrzenią (27 ha, w tym 6 ha parku) oraz z budynkami (11 budynków). Parę razy do roku organizujemy dodatkowo akcje, gdzie w krótkim czasie większa liczba osób może pomóc w utrzymaniu tej przestrzeni oraz w pracach przygotowawczych do letniego kursu. Zajrzyj na stronę AKCJE.

Dołącz do grupy wsparcia

Podziel się swoimi umiejętnościami i wiedzą dołączając do grup stałych, długoterminowych fachowców odpowiedzialnych za poszczególne sfery działania ośrodka i projekty. Zajrzyj na stronę GRUPY ROBOCZE i PROJEKTY a potem przyjedź lub skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.